Samsung HG43BU800EE
Samsung HG43BU800EE
Televiisor Samsung HG43BU800EEXEN, 43 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € |
|
398.10 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor Samsung HG43BU800EEXEN, 43 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € |
|
398.10 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Samsung HG43BU800EEXEN0% liising 66.35Eur kuni 6 kuud |
|
398.10 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 09:02
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 2 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.57 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 ch |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 11000 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 8.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | HG43BU800EEXEN |
| Seeria | HBU8000 |
| Laius | 96.55 |
| Kaal | 8.7 |
| Muud liidesed | Anynet + (HDMI-CEC) |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 54 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.68 |
| Pakendi laius | 0.13 |
| Pakendi pikkus | 1.09 |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 55.99 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 20.56 |
| Kõrgus alusega | 59.9 |
| Pildi kvaliteedi indeks (PQI) | 2200 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR, HDR10+, HLG, Contrast Enhancer |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB - T2 / HEVC |
| S/PDIF-liides | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Protsessori mudel | Quantum Processor Lite |
| Vaata lisaks | |

































