Samsung BE65D-H
Samsung BE65D-H
Samsung LH65BEDHLGUXENkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 163.08Eur kuni 6 kuud |
|
978.50 €
|
Poodi rde.ee |
SAMSUNG LH65BEDHLGUXEN Mrgusdisplay Digitaalne mrgusdisplay lameekraan 165,1 cm .. |
|
978.50 €
|
Poodi smartech.ee |
Samsung BE65D-H LED teler 65'' 4K Ultra HD Tizen | LH65BEDHLGUXEN | 8806095641102 |
|
1851.39 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 14:38
! Teata veast| Bränd | SAMSUNG |
| Kategooria | Monitorid |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 6.1 |
| Helisüsteem | Dolby MS12 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 15.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | BE65D-H |
| Laius | 145.3 |
| Kaal | 16.4 |
| Päritoluriik | - |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Must |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 83.4 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 26.7 |
| Kõrgus alusega | 88 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |





















