Qnap QMiro-201W
Qnap QMiro-201W
QNAP QMiro-201W traadita ruuter Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Sin.. |
|
144.50 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 14:50
! Teata veast| Bränd | QNAP |
| Kategooria | Ruuterid |
| Toote tüüp | Ruuterid |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11g |
| Ruuteri tüüp | WAN |
| Ethernet LAN (RJ-45) pesade arv | 2 |
| Tulemüür (Firewall) | - |
| Antennide arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | 2 sisemist kaheribalist (2,4G / 5G) antenni, 2 sisemist üheribalist (5G) antenni |
| Kaubamärk | QNAP |
| Sügavus | 100 |
| Tüüp | Sisemine |
| Värv | Sinine |
| Mudel | QMiro-201W |
| Vööseis | Dual Band (2.4, 5 GHz) |
| MU-MIMO toetamine | - |
| Juhtmevaba juurdepääs | - |
| Laius | 68 |
| Kaal | 44 |
| Kõrgus | 175.5 |
| Protsessori sagedus | 5 |
| Andmeedastuse kiirus, Mb/s | 867 |
| Võrgu (LAN) liideste kiirus | 10/100/1000 Mbps |
| Liidesed | USB 3.2 Gen 1 |
| Vaata lisaks | |






















