Pikenduskaabel UGREEN AV118, 3.5 mm, 1 m, sinine
Pikenduskaabel UGREEN AV118, 3.5 mm, 1 m, sinine
Kaablipikendus 3,5 mm isane - 3,5 mm isane 4 kontaktiga, võrguga AV118 UGREEN, 1m |
|
3.70 €
|
Poodi lemona.ee |
Kaabel Ugreen 3.5mm male - 3.5mm female 3.5 mm male, 3.5 mm female, 1 m, sinine/.. |
|
5.39 €
|
Poodi 1a.ee |
Kaabel Ugreen 3.5mm male - 3.5mm female 3.5 mm male, 3.5 mm female, 1 m, sinine/.. |
|
5.39 €
|
Poodi k-rauta.ee |
Ugreen AV118 AUX kaabel 3.5mm 1mTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
12.73 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-27 21:25
! Teata veast| Bränd | UGREEN |
| Kategooria | Pikendusjuhed |
| Toote tüüp | Kaablid |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Teine kaabliühendus | 3.5 mm female |
| Kaubamärk | Ugreen |
| Kaabli pikkus | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm male - 3.5mm female |

















