Pikenduskaabel UGREEN AV118, 3.5 mm, 1 m, sinine
Pikenduskaabel UGREEN AV118, 3.5 mm, 1 m, sinine
Kaablipikendus 3,5 mm isane - 3,5 mm isane 4 kontaktiga, võrguga AV118 UGREEN, 1m |
|
3.70 €
|
B магазин lemona.ee |
Kaabel Ugreen 3.5mm male - 3.5mm female 3.5 mm male, 3.5 mm female, 1 m, sinine ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 5.39 € |
|
3.99 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kaabel Ugreen 3.5mm male - 3.5mm female 3.5 mm male, 3.5 mm female, 1 m, sinine ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 5.39 € |
|
3.99 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Ugreen AV118 AUX kaabel 3.5mm 1mTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
12.73 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 16:18
! Сообщить об ошибке| Марка | UGREEN |
| Категория | Удлинители |
| Toote tüüp | Kaablid |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm male |
| Teine kaabliühendus | 3.5 mm female |
| Kaubamärk | Ugreen |
| Kaabli pikkus | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm male - 3.5mm female |

















