Philips 43PUS8209/12
Philips 43PUS8209/12
Philips 43PUS8209120% liising 64.42Eur kuni 6 kuud |
|
386.49 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-01-14 13:13
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.7 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 10 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 6.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 50 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 100 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43PUS8209/12 |
| Laius | 95.7 |
| Kaal | 6.6 |
| Päritoluriik | - |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 51 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Must |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 51 |
| Kõrgus | 56.4 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Titan OS |
| Sügavus alusega | 22.4 |
| Kõrgus alusega | 58.6 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |






































