Philips 43BFL2214
Philips 43BFL2214
PHILIPS 43BFL2214/12 TV 109,2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Must 350 cd/m |
|
545.80 €
|
Poodi smartech.ee |
Philips 43BFL2214/12 | B-Line | 43" | 3840x2160 | 350Nits | 16/7 | Built-in spea.. |
|
571.21 €
|
Poodi galador.ee |
Philips 43BFL2214/ 12 43" LED TV0% liising 101.5Eur kuni 6 kuud |
|
609.00 €
|
Poodi rde.ee |
PHILIPS B-Line 43BFL2214 109,2cm(43") 16/7/UHD/TV-Modul | 43BFL2214/12 | 8718.. |
|
622.36 €
|
Poodi enter24.eu |
Philips 43BFL2214/12 TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 350 cd/.. |
|
697.04 €
|
Poodi viron.ee |
"PHILIPS B-Line 43BFL2214 18/7/UHD/350cd DVB-C/T2 (Speditionsversand)"Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
813.66 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:56
! Teata veast| Bränd | PHILIPS |
| Kategooria | Monitorid |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 7.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby AC-4 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43BFL2214/12 |
| Laius | 95.8 |
| Kaal | 7.6 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 51 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 56 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |
























