Nutikas liikumisandur NEO NAS-PD01W WiFi TUYA
Nutikas liikumisandur NEO NAS-PD01W WiFi TUYA
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | NEO |
| Kategooria | Liikumisandurid |
| Toote tüüp | Nutikas liikumisandur |
| Maksimaalne eraldusvõime | - |
| Garantii | 24 |
| Liides | WiFi |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | NEO |
| Ühilduvad tootjad | Universaalne |
| Mudel | NAS-PD01W |
| Toime maksimaalne kaugus | 45 |
| Kollektsioon | - |
| Paigaldus | Seinale |
| Päritoluriik | Hiina |
| Patareid | CR123A |
| Toide | Patarei |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Aku toide | + |
| Patareide arv | 1 |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Kaitse | - |
| Liidesed | 2.4 GHz |
| Vaata lisaks | |






















