Meta Quest 3s 256GB
Meta Quest 3s 256GB
Virtuaalreaalsuse prillid Meta Quest 3S 256GBTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
415.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Oculus Meta Quest 3S 256GB All in One VR Headset with Batman: Arkham Shadow Game.. |
|
426.01 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Gogle VR Oculus Meta Quest 3S 256GB | GOGLEOCULUS METAQUEST3SVIRTUALREALITY256GB..Vaata lisaks |
|
428.67 €
|
Poodi enter24.eu |
Meta Quest 3S 256GB All in One VR Headset with Batman: Arkham Shadow Game Bundle..Vaata lisaks |
|
438.65 €
|
Poodi alfashop.ee |
VR prillid Meta Quest 3S, USB Type C / Bluetooth / Wi-Fi, 256 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 459 € Vaata lisaks |
|
444.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
VR prillid Meta Quest 3S, USB Type C / Bluetooth / Wi-Fi, 256 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 459 € Vaata lisaks |
|
444.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Meta Oculus Quest 3s VR Headset 256GB0% liising 74.15Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
444.90 €
|
Poodi rde.ee |
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtual/mixed reality goggles | META QUEST 3S 256GB..Vaata lisaks |
|
445.50 €
|
Poodi viron.ee |
Meta Quest 3S 256GB All in One VR Headset White with Batman: Arkham Shadow Game .. |
|
447.96 €
|
Poodi dakauf.eu |
Virtuaalreaalsuse prillid Virtuaalreaalsuse prillid Casque Meta Quest 3S 256GB |
|
459.76 €
|
Poodi kaup24.ee |
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtual/mixed reality gogglesVaata lisaks |
|
576.16 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 16:55
! Teata veast| Bränd | Meta |
| Kategooria | Virtuaalreaalsuse seadmed |
| Toote tüüp | VR prillid |
| Maksimaalne eraldusvõime | 1832 x 1920 |
| Mängukonsool | 2 (juhtmeta) |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kõvaketta tüüp | - |
| Kaubamärk | Meta |
| Ketta maht | 256 GB |
| Värv | Valge |
| Mudel | Quest 3S |
| Pikkus | 164 |
| Laius | 197 |
| Patareid | 4.324 mAh |
| Kõrgus | 105 |
| Protsessori mudel | Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| USB-pesade arv | 1 |
| Aku tööiga kuni | 2.5 |
| Liidesed | Bluetooth |
| Vaata lisaks | |





















































