Mägiratas Liv Tempt 4, 27.5, M, must
Mägiratas Liv Tempt 4, 27.5, M, must
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LIV |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 175 |
| Kaubamärk | Liv |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 164 |
| Mudel | 4 |
| Kollektsioon | Tempt |
| Raami suurus | M |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | ALUXX-Grade Aluminum |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Giant GX03V 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Rehvid | Kenda Booster 27.5 x 2.4" |
| Rattarummid | alloy, ball bearing |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCE |
| Tagumine amortisaator | - |
| Esiratta ketta läbimõõt | 16 |
| Tagumise ratta ketta läbimõõt | 16 |
| Piduri mudel | TKB-172 |
| Jõuülekanne | microSHIFT CS-H083, 12-46 |
| Käikude arv | 8 |
| Käigu vahetuse kangid | microSHIFT SL-M718, 1x8 speed |
| Tagumine käiguvaheti | microSHIFT RD-M619 |
| Roolisammas | Giant Sport, 7-degree |
| Rool | Giant Connect Trail, 31.8mm |
| Sadula alus | Giant Sport, 30.9 |
| Sadul | Liv Sport |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 27.5 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 27.5 |
| Vaata lisaks | |















