Maastikuratas Giant ATX 26, 26, S, must
Maastikuratas Giant ATX 26, 26, S, must
Jalgratas mägi- Giant ATX 26, 26 ", S raam, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 739 € |
|
629.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-04 22:13
! Teata veast| Bränd | GIANT |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 170 |
| Kaubamärk | Giant |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 162 |
| Kollektsioon | ATX 26 |
| Raami suurus | S |
| Kaal | 14 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | ALUXX-Grade Aluminum |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Giant CH17 |
| Rehvid | Giant Quickcross, 26x2.1" |
| Rattarummid | Giant alloy |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCE 28, coil, preload 80 mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano EF41 |
| Käikude arv | 21 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano EF41, 3x7 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Tourney 3 speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Tourney 7 speed |
| Roolisammas | Giant Sport, alloy, 15-degree 60 mm |
| Rool | Giant Sport, alloy, 25.4 mm, 600 mm |
| Sadula alus | Giant Sport, 30.9 mm. 300 mm |
| Sadul | Giant custom |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 26 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 26 |
| Vaata lisaks | |















