Maastikuratas Romet Rambler R9.4 CS, 29, 18, grafiit-kuld
Maastikuratas Romet Rambler R9.4 CS, 29, 18, grafiit-kuld
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Grafiit |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | R9.4 CS |
| Kollektsioon | Rambler |
| Raami suurus | 18" |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminum 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 29", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | Michelin Country RaceR 29×2.1 |
| Rattarummid | Shimano HB-TX505 / Shimano FH-TX505 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | Suntour XCT HLO 100mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BL-MT200/BR-M200 |
| Jõuülekanne | Shimano Cues FD-U4000 / Shimano Cues RD-U6020-10 SGS |
| Käikude arv | 20 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Cues SL-U6000 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Cues FC-U4010-2 36-22 T, 170/175mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano CS-LG300-10, 11-39T 10 speeds |
| Roolisammas | Aluminum rosette 90mm/31.8mm |
| Rool | Aluminum Romet 720mm/31.8mm |
| Sadula alus | Aluminum Romet 31.6mm/350mm |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |













