Maastikuratas Romet Rambler R7.3, 27.5, 18, sinine/kollane
Maastikuratas Romet Rambler R7.3, 27.5, 18, sinine/kollane
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Kollane |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | R7.3 |
| Kollektsioon | Rambler |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 15 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | Michelin Country RaceR 27.5×2.1 |
| Rattarummid | Shimano FH-TX505 / Shimano HB-TX505 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | Suntour XCT HLO 100mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Esiratta ketta läbimõõt | 16 |
| Tagumise ratta ketta läbimõõt | 16 |
| Piduri mudel | Shimano ST-EF505/BR-M200 |
| Jõuülekanne | Shimano Tourney FD-TY700 / Shimano Acera RD-M3020 SGS |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF505 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano CS-HG31-8 11-34T 8 speeds |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Tourney FC-TY301 42/34/24T 170mm |
| Roolisammas | Alumiiniumist rosett 90mm/31,8mm |
| Rool | Alumiinium Romet 720mm/31.8mm |
| Sadula alus | Alumiinium Romet 31.6mm/350mm |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 27.5 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 27.5 |
| Vaata lisaks | |
















