LG OLED83M49LA
LG OLED83M49LA
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-10 15:09
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 406 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 2.8 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | 4.2ch |
| Heli võimsus | 60 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 40.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | OLED83M49LA |
| Seeria | - |
| Laius | 184.7 |
| Kaal | 47.2 |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 163 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 106.7 |
| Ekraani diagonaal | 83 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 57.98 |
| Kõrgus alusega | 146.5 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α11 AI Processor 4K |
| Vaata lisaks | |











