LG 75UR78006LK
LG 75UR78006LK
LG Electronics LG 75UR78006LK 190 cm 75" 4K LED Smart TV telerVaata lisaks |
|
729.90 €
|
Poodi smartech.ee |
LG Electronics 75UR78006LK (189 cm (75 Zoll), schwarz, UltraHD/4K, HDR, SmartTV)..Vaata lisaks |
|
775.46 €
|
Poodi enter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-02-20 16:47
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 190 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.7 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | AI Sound |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 31.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75UR78006LK |
| Seeria | UR78 |
| Laius | 167.8 |
| Kaal | 31.8 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 190 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 127 |
| Kõrgus | 96.4 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 36.1 |
| Kõrgus alusega | 102.7 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Protsessori mudel | α5 AI Processor 4K Gen6 |
| Vaata lisaks | |

























