LG 65UR781C0LK
LG 65UR781C0LK
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.8 |
| Helisüsteem | Dolby Digital |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 21.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65UR781C |
| Laius | 145.4 |
| Kaal | 21.6 |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 100 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 83.8 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 26.9 |
| Kõrgus alusega | 90.3 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |












































