LG 55UM662H0LC
LG 55UM662H0LC
LG 55UM662H0LC - 139 cm (55") Diagonalklasse UM662H Series LCD-TV with LED-Hinte.. |
|
562.70 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 14:55
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.75 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 14 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55UM662H |
| Laius | 123.5 |
| Kaal | 17.2 |
| Päritoluriik | - |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 75 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Must |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 71.5 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 30.3 |
| Kõrgus alusega | 77.7 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |


























