Lenovo ThinkPad P16v
Lenovo ThinkPad P16v
LENOVO THINKPAD P16V G1 Gen 1 Octal Ryzen 7 Pro 7840HS, 16GB, 512GB HDD, 1920 x ..Vaata lisaks |
|
1599.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad P16v G1 Ryzen 7 PRO 7840HS / 16 GB / 512 GB / W11 ..Vaata lisaks |
|
2000.64 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo ThinkPad P16v G2 16" Ultra 7-165H 32/512 RTX500 ADA W11P | 21KX004YGE | ..Vaata lisaks |
|
2150.17 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkPad P16v G3 CU7 165H/32GB/512SSD/RTX 500/W11 Pro TopSeller | 21KX004..Vaata lisaks |
|
2152.70 €
|
Poodi multo.eu |
LENOVO ThinkPad P16v G2 16" Ultra 7-165H 32/512 RTX500 ADA W11PVaata lisaks |
|
2192.30 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo ThinkPad P16v G2 16" Ultra 7-165H 32/512 RTX500 ADA W11PVaata lisaks |
|
2260.50 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels ..Vaata lisaks |
|
3229.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G2 16 FHD+ IPS 165H 32GB 1SSD RTX2000Ada W11P 21KX000UMH0% liising 544.58Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
3267.46 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Must | 16" | 16" | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pik..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
3267.46 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels ..Vaata lisaks |
|
3302.91 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo ThinkPad P16V G3Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 3905.0 € Vaata lisaks |
|
3319.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel, 16", WUXGA, Intel Core Ultra 7, 255H, BlackVaata lisaks |
|
3389.80 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad P16v G2 Ultra 7 165H / 64 GB / 1 TB / W11 Pro / RT..Vaata lisaks |
|
3668.35 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel Black 16 " IPS WUXGA 1920 x 1200 pixels Anti-glare.. |
|
3951.23 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
4042.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel Black 16 " IPS WUXGALaos 1 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
4042.14 €
|
Poodi novalo.ee |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
4043.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 22:42
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | P16v Gen 2 |
| Pikkus | 262 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia RTX A |
| Laius | 365 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.22 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 90 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 24.66 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H |
| Protsessori sagedus | 1.40 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi mälu | 6 GB |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Rootsi keel |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB-C |
| Vaata lisaks | |













































