Kruger & Matz Flow 10
Kruger & Matz Flow 10
Kruger & Matz MT6761 BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 117.28 € |
|
100.80 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-11 14:03
! Teata veast| Bränd | KRUGER & MATZ |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Kruger&Matz |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 4080 |
| Audiofailide vormingud | AMR |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Flow 10 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 13 + 8 + 8 Mpx |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.52 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Kaal koos akuga | 192 |
| Andurid | Geomagnetiline andur |
| Sidestandard | GSM/GPRS/EDGE/WCDMA/FDD-LTE/TDD-LTE |
| Päritoluriik | Poola |
| Videofailide formaadid | AVI |
| SIM-kaardi tüüp | 2 x Nano Sim |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 269 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MT6761V/WB |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | GE8300 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |



























