JVC LT-65VG7400
JVC LT-65VG7400
JVC LT65VG74000% liising 91.83Eur kuni 6 kuud |
|
550.99 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-21 13:19
! Teata veast| Bränd | JVC |
| Kategooria | Telerid |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | JVC |
| Sügavus | 8.2 |
| Heli võimsus | 24 |
| Värv | Hõbe |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | LT-65VG7400 |
| Seeria | - |
| Laius | 145.3 |
| Kaal | 17.5 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 51 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 83.6 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Sügavus alusega | 25.9 |
| Kõrgus alusega | 87.2 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG, Dolby Vision |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |




























