Jalgrattarehv Schwalbe Hurricane 28, HS 499, 42-622, must
Jalgrattarehv Schwalbe Hurricane 28, HS 499, 42-622, must
Schwalbe Hurricane Performance 28" Addix E-50 rehv | Black, 28"x1.60 | 42-622 |
|
22.00 €
|
Poodi velonova.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-04 19:37
! Teata veast| Bränd | SCHWALBE |
| Kategooria | 3D prille |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 3,5-6,0 baari (50-85 psi); Maksimaalne koormus: 105 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Hurricane HS 499 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 0.555 |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 1.6" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Vaata lisaks | |






















