Jalgrattarehv Schwalbe Land Cruiser Plus 28, HS 450, 55-622, must
Jalgrattarehv Schwalbe Land Cruiser Plus 28, HS 450, 55-622, must
Väliskumm 28" Schwalbe Land Cruiser Plus HS 450, Active Wired 55-622 / 28x2.15 R.. |
|
17.49 €
|
Poodi bikko.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Land Cruiser Plus HS 450 11159238.01, kumm, must, 28", 2..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 36.9 € |
|
22.09 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Land Cruiser Plus HS 450 11159238.01, kumm, must, 28", 2..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 36.9 € |
|
22.09 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgrattarehv Schwalbe Land Cruiser Plus HS 450, Active Wired 55-622, 28", must |
|
22.09 €
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-04 23:50
! Teata veast| Bränd | SCHWALBE |
| Kategooria | 3D prille |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 2,0-4,0 baari (30-55 psi); Maksimaalne koormus: 120 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Land Cruiser Plus HS 450 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 1.180 |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 2.15" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Vaata lisaks | |





















