Hansa FCEW56069
Hansa FCEW56069
Elektripliit koos elektriahjuga Hansa FCEW56069Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
247.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Elektripliit Hansa FCEW56069Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 350.0 € |
|
279.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Elektripliit elektriahjuga Hansa FCEW56069Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 309.9 € |
|
279.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elektripliit elektriahjuga Hansa FCEW56069Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 309.9 € |
|
279.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 09:32
! Teata veast| Bränd | HANSA |
| Kategooria | Eraldiseisvad pliidid ja pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 1100 |
| Nõude sektsioon | - |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõnga läbimõõt: 145 mm, 180 mm |
| Võimsus | 5000 |
| Kaubamärk | Hansa |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | - |
| Värv | Valge |
| Mudel | FCEW56069 |
| Laius | 50 |
| Kaal | 34.85 |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 67 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 6 |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Puudub |
| Taimer | - |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Küpsetamisaluste arv | 1 |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 145 mm, 145 mm, 180 mm, 180 mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1000 W, 1000 W, 1500 W, 1500 W |
| Soojusplaadi pind | Roostevaba teras |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Valgustusega | + |
| Vaata lisaks | |


























