eSTAR Urban 1021W
eSTAR Urban 1021W
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 17:11
! Teata veast| Bränd | ESTAR |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1280 x 800 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | + |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Estar |
| Värv | Must |
| Mudel | URBAN 1021W WIFI |
| Pikkus | 24 |
| Eesmine kaamera | 0.3 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Laius | 17 |
| Kaal | 0.45 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 0.9 |
| Ekraani diagonaal | 10.1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori tüüp | Mediatek |
| Protsessori mudel | Mediatek MT8168B |
| Protsessori sagedus | 2.0 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 2 GB |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Aku maht | 5000 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Vaata lisaks | |
























