Emporia Smart 5 mini
Emporia Smart 5 mini
Mobiiltelefon Emporia Smart 5 Mini, 64 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 246.9 € |
|
199.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Emporia Smart 5 Mini, 64 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 246.9 € |
|
199.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-30 16:39
! Teata veast| Bränd | EMPORIA |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Ekraani eraldusvõime | 480 x 960 |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | Emporia |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 2500 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Smart 5 Mini |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 4.95 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 192 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 158 |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 1 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MT6762 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | MediaTek |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Vaata lisaks | |























