Elutoa mööblikomplekt ASM Switch L V, 4-osaline, tamm/grafiit/hall
Elutoa mööblikomplekt ASM Switch L V, 4-osaline, tamm/grafiit/hall
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ASM |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Komplekt |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Push-Click avamissüsteem. |
| Materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaubamärk | ASM |
| Värv | Pruun |
| Mudel | V |
| Mööblikomplektis | Riiul |
| Pikkus | 250 |
| Kollektsioon | Switch L |
| Laius | 40 |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 180 x 1.8 x 20 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 30 x 40 cm |
| Rippkapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 60 x 60 x 30 cm |
| Värvi nimi | Wotan tamm |
| Kõrgus | 150 |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |
















