Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B-B
Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B-B
IP KAMERA IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B-BLACK WizSense - 8.3 Mpx 4K UHD 2.8 mm DAHUA |
|
155.22 €
|
Poodi pyramid.lt |
Dahua IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B Black0% liising 26.13Eur kuni 6 kuud |
|
156.78 €
|
Poodi rde.ee |
Dahua Europe Camera IP Dahua Technology CAMERA IP IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B-BLACK.. |
|
177.20 €
|
Poodi galador.ee |
Kamera IP Dahua Technology KAMERA IP IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B-BLACK WizSense - 8.. |
|
186.55 €
|
Poodi multo.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-26 08:20
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälumaht | 256 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Must |
| Mudel | IPC-HDW2849TM-S-IL 2.8mm |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 56 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | DC 12V |
| Vaata lisaks | |








































