Dahua DHI-LTV58-SD400
Dahua DHI-LTV58-SD400
Telewizor Dahua Technology LTV58-SD400 LED 58'' 4K Ultra HD Android | DHI-LTV58-.. |
|
296.06 €
|
Poodi enter24.eu |
Dahua DHI-LTV58-SD400Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 369.0 € |
|
305.02 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Televiisor Dahua DHI-LTV58-SD400, 58 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
305.02 €*
|
Poodi 1a.ee |
Dahua DHILTV58SD4000% liising 50.84Eur kuni 6 kuud |
|
305.02 €
|
Poodi rde.ee |
Televiisor Dahua DHI-LTV58-SD400, 58 ", 4K Ultra HDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 339 € |
|
305.02 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dahua Europe TV Set|DAHUA|58 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|16:9|LCD|DHI-LTV58.. |
|
305.40 €
|
Poodi galador.ee |
TV Set DAHUA 58 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9 LCD DHI-LTV58-SD400 DHI-LT.. |
|
306.13 €
|
Poodi elektrika.ee |
Dahua Technology DAHUA DHI-LTV58-SD400 58" QLED 4K 60Hz AndroidTVVaata lisaks |
|
306.35 €
|
Poodi percte.eu |
Dahua DHI-LTV58-SD400 teler 58", 4K Ultra HD, Android TV, 3 HDMI, 2 USB, 16 W, 1.. |
|
308.90 €
|
Poodi inserv.ee |
TV Set | DAHUA | 58 " | 4K Ultra HD | 3840 x 2160 pixels | 16:9 | LCD | DHI-LTV5.. |
|
311.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Televiisor DAHUA 58 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9 LCD DHI-LTV58-SD400 |
|
342.24 €
|
Poodi myyk24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 17:32
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dahua |
| Sügavus | 8.9 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Heli võimsus | 16 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | DHI-LTV58-SD400 |
| Laius | 128.5 |
| Kaal | 12.8 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 92 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 75 |
| Ekraani diagonaal | 58 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |










































