Apple Trail Loop S/M, 49mm, sinine/hall
Apple Trail Loop S/M, 49mm, sinine/hall
Apple 49mm Blue/ Gray Trail Loop S/ Mkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 14Eur kuni 6 kuud |
|
84.02 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 18:08
! Teata veast| Bränd | APPLE |
| Kategooria | Kellarihmad |
| Toote tüüp | Kellarihmad |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Käevõru sobib randmele 130-180mm |
| Materjal | Nailon |
| Kokkusobivad kellade tootjad | Apple |
| Reguleeritav pikkus | + |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Pruun |
| Mudel | 49mm Trail Loop S/M |
| Ühilduvad mudelid | Apple Watch 44 - 49mm |
| Värvi nimi | Sinine |
| Vaata lisaks | |


















