Apple Trail Loop S/M, 49mm, kollane/beež
Apple Trail Loop S/M, 49mm, kollane/beež
Apple 49mm Yellow/ Beige Trail Loop S/ M0% liising 8.54Eur kuni 6 kuud |
|
51.23 €
|
Poodi rde.ee |
Apple | Trail Loop - S/M | 49 | Yellow/Beige | Nylon | Strap fits 130180mm wrists |
|
51.70 €
|
Poodi smartech.ee |
49mm Yellow/Beige Trail Loop - S/MTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
55.73 €
|
Poodi bigbox.ee |
49mm Yellow/Beige Trail Loop - S/M - MQEG3ZM/AHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 99.0 € |
|
59.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-02-23 13:57
! Teata veast| Bränd | APPLE |
| Kategooria | Kellarihmad |
| Toote tüüp | Kellarihmad |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Käevõru sobib randmele 130-180mm |
| Materjal | Nailon |
| Kokkusobivad kellade tootjad | Apple |
| Reguleeritav pikkus | + |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Pruun |
| Mudel | 49mm Trail Loop S/M |
| Ühilduvad mudelid | Apple Watch 44 - 49mm |
| Värvi nimi | Kollane |
| Vaata lisaks | |

















