Apple iPad 10.2 2021 4G 256GB
Apple iPad 10.2 2021 4G 256GB
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | Apple |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | Retina ekraan |
| Ekraani eraldusvõime | 1620 x 2160 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 1 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 4K@30/60fps |
| Tööaeg täislaetud akuga | 9 |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Pikkus | 25.06 |
| Kollektsioon | iPad 9 |
| Eesmine kaamera | 12 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Laius | 17.41 |
| Kaal | 498 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 7.5 |
| Ekraani diagonaal | 10.2 |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | iPadOS |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 15 |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | A13 |
| Protsessori mudel | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Protsessori sagedus | 2.65 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi mudel | Apple GPU (4-Core) |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 8557 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
































