Aku Bosch GBA ProCORE 18V, 5.5Ah, Li-ion
Aku Bosch GBA ProCORE 18V, 5.5Ah, Li-ion
Aku Bosch GBA ProCORE; 18 V; 5,5 Ah aku70000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! |
|
132.14 €
|
Poodi verkter.ee |
Aku Bosch ProCORE18V, 18 V, li-ion, 5500 mAhHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 213.9 € |
|
165.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Aku Bosch ProCORE18V, 18 V, li-ion, 5500 mAhHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 213.9 € |
|
165.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Boschi aku GBA Procore 18 V, 5,5 Ah, 1600A02149Tasuta kohaletoimetamine! Toimetame kauba 9-11 tööpäeva jooksul! |
|
179.04 €
|
Poodi dohotools.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 21:48
! Teata veast| Bränd | BOSCH |
| Kategooria | Tööriistade akud |
| Toote tüüp | Aku |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | 1x Bosch 18V 5,5Ah ProCORE18V aku |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Mõeldud tööriista jaoks | Universaalne |
| Mõeldud brändi jaoks | Bosch Professional |
| Täiendav info | Aku mõõdud (laius x pikkus x kõrgus): 77 x 117 x 69 mm |
| Kaubamärk | Bosch |
| Laadimisaeg | 50 |
| Mudel | ProCORE18V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 5500 |
| Kaal | 0.955 |
| Laadimistaseme indikaator | + |
| Aku pinge | 18 |
| Laadija kuulub komplekti | - |
| Vaata lisaks | |



































