Adapter Ugreen AV141, must
Adapter Ugreen AV141, must
Kaabli adapter 3,5 mm 4pin isane - 2x3,5 mm emane (kõrvaklapid + mikrofon) 0,2m .. |
|
4.90 €
|
Poodi lemona.ee |
Adapter Ugreen 3.5 mm - 2 x 3.5 mm 3.5mm Male, 2x3.5mm Female, 0.2 m, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 10.28 € |
|
5.49 €*
|
Poodi 1a.ee |
Adapter Ugreen 3.5 mm - 2 x 3.5 mm 3.5mm Male, 2x3.5mm Female, 0.2 m, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 13.9 € |
|
5.49 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Kaabel UGREEN 3,5mm 4pin pistik - 2x3,5mm pistikupesad 0,2m mustTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
15.07 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-20 16:27
! Teata veast| Bränd | UGREEN |
| Kategooria | Mikrofonid |
| Toote tüüp | Adaptrid |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5mm |
| Teine kaabliühendus | 2x3.5mm |
| Kaubamärk | Ugreen |
| Kaabli pikkus | 0.2 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5 mm - 2 x 3.5 mm |
| Päritoluriik | Hiina |
| 1. kaabli pistiku tüüp | Male |
| 2. kaabli pistiku tüüp | Female |
| Vaata lisaks | |



















