Voodipesukomplekt Nova PTH-27, 140 x 200 cm, 2-osaline, beež
Voodipesukomplekt Nova PTH-27, 140 x 200 cm, 2-osaline, beež
Voodipesukomplekt PTH-27, beež v., 70 x 80 cm, 140 x 200 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 46.9 € |
|
38.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Voodipesukomplekt PTH-27, beež v., 70 x 80 cm, 140 x 200 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 46.9 € |
|
38.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 18:31
! Сообщить об ошибке| Марка | EUROFIRANY |
| Категория | Комплекты постельного белья |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Kinnituse tüüp | Tõmblukuga |
| Kaubamärk | - |
| Padjapüür kuulub komplekti | Tekikott |
| Kanga disain | Ühevärviline |
| Värv | Pruunikas |
| Mudel | PTH-27 |
| Kollektsioon | - |
| Päritoluriik | Poola |
| Padjapüüri suurus | 70 x 80 cm |
| Tekikoti suurus | 140 x 200 cm |
| Kanga kokkutõmbumise % | +/- 5% |
| Üldised mõõdud | 70 x 80 + 140 x 200 cm |
| Värvi nimi | Beež |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 2 |
| Показать больше | |















