Voodipesukomplekt Nova, 220 x 200 cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt Nova, 220 x 200 cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt PTH-27, helesinine v., 70 x 80 cm, 200 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 63.9 € |
|
57.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Voodipesukomplekt PTH-27, helesinine v., 70 x 80 cm, 200 x 220 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 63.9 € |
|
57.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-13 17:49
! Сообщить об ошибке| Марка | EUROFIRANY |
| Категория | Комплекты постельного белья |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Kinnituse tüüp | Tõmblukuga |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | - |
| Padjapüür kuulub komplekti | 1 tekikott ja 2 padjapüüri |
| Kanga disain | Ühevärviline |
| Värv | Helesinine |
| Mudel | PTH-27 |
| Kollektsioon | - |
| Päritoluriik | Poola |
| Padjapüüri suurus | 70 x 80 cm |
| Tekikoti suurus | 200 x 220 cm |
| Kanga kokkutõmbumise % | +/- 5% |
| Üldised mõõdud | 70 x 80 + 200 x 220 cm |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 3 |
| Показать больше | |













