UPS aku Armac B/12V/7AH 12V, 7Ah
UPS aku Armac B/12V/7AH 12V, 7Ah
Armac B/ 12V/ 7AHNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
13.99 €
|
B магазин rde.ee |
Armac B/12V/7AHHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 17.79 € |
|
14.55 €*
|
B магазин kaup24.ee |
UPS aku ARMAC B/12V/7AH, 7 AhHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 26.29 € |
|
14.76 €*
|
B магазин 1a.ee |
UPS aku ARMAC B/12V/7AH, 7 AhHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 26.29 € |
|
14.76 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Universaalne UPS geelaku Armac B/12V/7AhTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
15.84 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 02:08
! Сообщить об ошибке| Марка | ARMAC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Toote tüüp | UPS akud |
| Mõõtmed | 151 × 65 × 100 mm |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Tööaeg toiteallikaga 1,75 V elemendi kohta - 20 tundi. |
| Kaubamärk | ARMAC |
| Ühilduvad UPS-ide tootjad | Armac |
| Ühilduvad UPS-ide mudelid | Seda saab kasutada UPS-ides, erinevates paigaldistes ja väikestes sõidukites, nagu kahveltõstukid või puhastusmasinad. |
| Töötemperatuur | 25 |
| Mudel | B/12V/7AH |
| Pikkus | 151 |
| Laius | 65 |
| Kaal | 2 |
| Kõrgus | 94 |
| Aku maht | 0.007 |
| Показать больше | |

































