Ulefone Armor 27 256GB
Ulefone Armor 27 256GB
ULEFONE ARMOR 27 12/256GB DS 4G BLACK | 6975326663892 | 6975326663892больше |
|
244.65 €
|
B магазин multo.eu |
Ulefone ARMOR 27 12+256GB BLACKkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 43.89Eur kuni 6 kuud больше |
|
263.32 €
|
B магазин rde.ee |
Telefon Ulefone Armor 27 4G 12GB/256GB BlackTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
263.32 €
|
B магазин bigbox.ee |
Nutitelefon Armor 27 4G 12/256GB IP69K Black | UF-A27_NC/BK | 6975326660396 |
|
336.70 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:43
! Сообщить об ошибке| Марка | Ulefone |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS-LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 2460 x 1080 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 2000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku maht | 10600 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor 27 |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 2 x 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.78 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 441 |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 396 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Dimensity 6300 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |




































