UD 43QGU7210S
UD 43QGU7210S
Noname Telewizor Telewizor 43'' UD 43QGU7210S 4K UltraHD, Q-LED, DVB-T..больше |
|
266.88 €
|
B магазин percte.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 20:43
! Сообщить об ошибке| Марка | UD |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 140 |
| Kaubamärk | UD |
| Sügavus | 8.1 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43QGU7210S |
| Laius | 95.74 |
| Kaal | 7.1 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.7 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 54 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 55.59 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 19.34 |
| Kõrgus alusega | 60.29 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/C/S2 /T2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |























