Toiteplokk Dahua ADS-110DL-52-1, 48V, 2A
Toiteplokk Dahua ADS-110DL-52-1, 48V, 2A
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | DAHUA |
| Категория | Блоки питания PSU |
| Toote tüüp | Adaptrid |
| Konnektorite arv | 1 |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Laadija |
| Täiendav info | Sisendpinge: 100 - 240V, väljundpinge: 48V, vool 2A, võimsus - 96W |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Liitmik | 6.5 x 4.4 mm nõelaga |
| Mudel | Power supply 48V, 2A ADS-110DL-52-1 |
| Pikkus | 157 |
| Laius | 59 |
| Kaal | 350 |
| Kõrgus | 34 |
| Показать больше | |
















