Suverehv Aplus A919 225/60 R17 99 H
Suverehv Aplus A919 225/60 R17 99 H
Aplus A919 225/60R17 99 HHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 107.83 € |
|
85.49 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Suverehv Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 255/55/R18, 109-W, XL, A, A, 68 dBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 205.9 € |
|
182.13 €*
|
B магазин 1a.ee |
Suverehv Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A 255/55/R18, 109-W, XL, A, A, 68 dBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 205.9 € |
|
182.13 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 19:13
! Сообщить об ошибке| Марка | APLUS |
| Категория | Летние шины R17 |
| Toote tüüp | Rehvid |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Hankook |
| Helitugevus | 68 |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Mudel | Ventus S1 Evo 3 K127A |
| Seisund | Uued |
| Läbimõõt R | 18" |
| Rehvi kõrguse koefitsient, % | 55 |
| Rehvi laius | 255 mm |
| Rehvi tüüp | Suverehv |
| Rehv on mõeldud | Maasturitele |
| Rehvi omadused | Kesk-Euroopa tüüpi |
| Kiiruse indeks (SI) | W |
| Kütusekulu tõhusus | A |
| Haardumine märja kattega | A |
| Koormusindeks (LI) | 109 |
| Turvisemustri tüüp | Asümmeetriline |
| Külgmiste seinte tugevdus | XL |
| FR-ketta velje kaitse | - |
| Показать больше | |












