Sülearvuti laadija Extra Digital DE65G7450, 65W, 19.5V, 3.34A
от 13.99
Kaup24.ee
Extra Digital 19.5V, 3.34A, 65W
B магазин kaup24.ee
1a.ee
Sülearvuti laadija Extra Digital DE65G7450, 65 W, 120 - 240 V
B магазин 1a.ee
K-rauta.ee
B магазин k-rauta.ee
Bigbox.ee
Laptop Charger DE65G7450 for Dell 19.5V / 3.34A / 65W
Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas.
B магазин bigbox.ee
Ранее сохранившийся предложения (4)
! Сообщить об ошибке
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Ваш рейтинг
Будьте активны! Оцените этот продукт, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!
Обзор, комментарий, мнение
Информация
Марка EXTRA DIGITAL
Категория Зарядные устройства для ноутбуков
Toote tüüp Sülearvuti laadija
Garantii 24
Võimsus 65
Kaubamärk Extra Digital
Pinge 120
Värv Must
Liitmik 7.4 x 5.0 mm