Segumikser Hikoki UM16VST2
Segumikser Hikoki UM16VST2
Mikseris HIKOKI UM16VST2UAZ, 1,600 W, 160 mm maisīšanas jauda, mainīgs ātrums, d.. |
B магазин inserv.ee |
B магазин kaup24.ee |
B магазин k-rauta.ee |
B магазин 1a.ee |
B магазин verkter.ee |
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKOKI |
| Категория | Бетономешалки |
| Toote tüüp | Ehitussegisti |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Paigalduskeere | 14 mm/M14 |