Samsung GQ65S95D
Samsung GQ65S95D
Samsung 65" OLED 4K S95D Tizen OS™ Smart TV (2024), 165.1 cm (65"), 3840 x 2160 .. |
|
2736.39 €
|
B магазин galador.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 14:57
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 1.1 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Dolby Digital Plus |
| Heli võimsus | 70 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 18.9 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | GQ65S95DAT |
| Seeria | - |
| Laius | 144.3 |
| Kaal | 29 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 100 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | + |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 100 |
| Kõrgus | 82.9 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 26.7 |
| Kõrgus alusega | 89.4 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Neural Quantum 4K AI Gen2 processor |
| Показать больше | |



















