Philips 43HFL6214U/12
Philips 43HFL6214U/12
PHILIPS Hotel TV 43HFL6214U/12 108,0cm(43") MediaSuite | 43HFL6214U/12 | 87188.. |
|
875.63 €
|
B магазин enter24.eu |
Philips 43HFL6214U 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Anthracite 400 cd/.. |
|
962.10 €
|
B магазин viron.ee |
PHILIPS 43HFL6214U 109,2 cm (43 tolli) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Antratsiit 400.. |
|
1119.10 €
|
B магазин smartech.ee |
Televiisor Philips MediaSuite 43HFL6214U/12, 43 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1499 € |
|
1189.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Philips MediaSuite 43HFL6214U/12, 43 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1499 € |
|
1189.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:46
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 1 |
| DLNA | - |
| USB 3.x liideste arv | 1 |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 6.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | DTS Studio Sound |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Hall |
| Kaal ilma aluseta | 9.1 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 100 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43HFL6214U/12 |
| Seeria | MediaSuite |
| Laius | 96.3 |
| Päritoluriik | - |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2 |
| Muud liidesed | RJ-48 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 75 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 55.8 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 7.6 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T/T2/C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |



















