Panasonic DC-GH5L
Panasonic DC-GH5L
Digifotoaparaat Panasonic Lumix DC-GH5L + LEICA DG Vario-Elmarit 12-60mm / F2.8-..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1899 € |
|
1819.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Digifotoaparaat Panasonic Lumix DC-GH5L + LEICA DG Vario-Elmarit 12-60mm / F2.8-..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1899 € |
|
1819.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Panasonic DC-GH5LEG-KHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2097.0 € |
|
1819.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-25 22:56
! Сообщить об ошибке| Марка | PANASONIC |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 138.5 x 98.1 x 87.4 mm |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 4096x2160@24fps |
| Kaubamärk | Panasonic |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Lumix DC-GH5L + LEICA DG Vario-Elmarit 12-60mm / F2.8-4.0 ASPH. O.I.S. |
| Pikkus | 138 |
| Laius | 98 |
| Kaal | 320 |
| Toide | Aku |
| Diafragma | f/2.8 - 4 / f/22 |
| Kõrgus | 87 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | 4/3" MOS |
| Megapikslite arv | 20.3 |
| Fookuse kaugus | 12 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 200 |
| Sensori suurus | 17 x 13 |
| Optiline lähendamine (x) | 3 |
| Valge värvi bilanss | Automaatne, pilvine, värvitemperatuur, päevavalgus, välk, hõõglamp, varjund, valge komplekt 1, valge komplekt 2, valge komplekt 3, valge komplekt 4 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5184 x 3888 |
| Optika | Leica 12-60mm f/2.8 |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | Olemas |
| Särituse kompenseerimine | -5 to +5 EV (1/3 EV Steps) |
| Katiku kiirus | Elektrooniline eesriide katik 1/8000 kuni 60 sekundit 1 kuni 30 minutit pirnirežiimis 1/16000 kuni 1/24 sekund filmirežiimis Elektrooniline katik 1/16000 kuni 1 sekund |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Puudub |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Liidesed | USB Type C |
| Показать больше | |
























