Ordissimo SC9863A
Ordissimo SC9863A
Ordissimo Tablet Célia 10" SC9863A 4GB/64GB/Wifi/BT/USBC Android | ART0418 | 376.. |
|
299.60 €
|
B магазин enter24.eu |
Ordissimo Tablet Clia 10" SC9863A 4GB/64GB/Wifi/Bluetooth/USB-C Android |
|
311.70 €
|
B магазин smartech.ee |
Ordissimo Tablet Ordissimo ORDISSIMO ART0418 tablet 4G 64 GB 25,6 cm (10.1'.. |
|
327.49 €
|
B магазин percte.eu |
Ordissimo Célia SC9863A 4RAM 64GB Wi-Fi graphite | ART0418 | 3760179061659 |
|
327.50 €
|
B магазин multo.eu |
Ordissimo Celia Tablet 10.1" 4GB 64GB 4G Graphite0% liising 54.97Eur kuni 6 kuud |
|
329.81 €
|
B магазин rde.ee |
Ordissimo SC9863A 10,1" Octa Core 4 GB RAM 64 GBHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 450.0 € |
|
349.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Tahvelarvuti Ordissimo ART0418, 10.1", 4GB/64GB, 4G, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 389 € |
|
369.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Tahvelarvuti Ordissimo ART0418, 10.1", 4GB/64GB, 4G, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 389 € |
|
369.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:56
! Сообщить об ошибке| Марка | ORDISSIMO |
| Категория | Планшеты |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1200 x 1920 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 64 GB |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11ac |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Kaubamärk | Ordissimo |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | ART0418 |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Pikkus | 24.3 |
| Kollektsioon | – |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 8 MP |
| Laius | 16.2 |
| Kaal | 600 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Kõrgus | 0.8 |
| Ekraani diagonaal | 10.1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 10 |
| Protsessori mudel | SC9863A |
| Protsessori sagedus | 1.6 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Aku maht | 6000 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Показать больше | |





















