Nikon D780
Nikon D780
Nikon D780 Body, MustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1719.99 € больше |
|
1588.99 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Peegelkaamera Nikon D780 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1659 € больше |
|
1589.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peegelkaamera Nikon D780 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1659 € больше |
|
1589.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Peegelkaamera Nikon D780 korpusTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1634.12 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 20:36
! Сообщить об ошибке| Марка | Nikon |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Koos objektiiviga |
| Täiendav info | Bluetooth |
| Kaubamärk | Nikon |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | D780 + 24-120mm f/4 VR |
| Kaal | 840 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 1:1 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (kaasas AF-S NIKKOR 24–120 mm f/4G ED VR) |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.5 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 35.9 x 23.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 9 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 3840 x 2160 |
| Optika | AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | TTL Autofokuseerimine |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | MPEG-4 |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | USB Type C |
| Показать больше | |





























