Manta 55LUA123E
Manta 55LUA123E
Manta 55LUA123E0% liising 73.62Eur kuni 6 kuud |
|
441.69 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 13:29
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Manta |
| Sügavus | 7.7 |
| Pinge | 180 |
| Heli võimsus | 24 |
| Toote kaal koos pakendiga | 14600 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55LUA123E |
| Seeria | - |
| Laius | 122.6 |
| Kaal | 11.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | COAX |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 63 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.83 |
| Pakendi laius | 0.13 |
| Pakendi pikkus | 1.32 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 70.9 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 26.8 |
| Kõrgus alusega | 77.1 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | ARM CA53 Quad Core |
| Показать больше | |
























