Manta 50LUA123E
Manta 50LUA123E
Televiisor Manta 50LUA123E, 50 ", LEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 389 € |
|
369.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Manta 50LUA123E, 50 ", LEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 389 € |
|
369.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Manta 50LUA123E0% liising 61.5Eur kuni 6 kuud |
|
369.00 €
|
B магазин rde.ee |
Manta 50LUA123EHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 429.0 € |
|
369.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 20:03
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Manta |
| Sügavus | 6.5 |
| Pinge | 180 |
| Heli võimsus | 24 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 8.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 50LUA123E |
| Seeria | - |
| Laius | 111.1 |
| Kaal | 8.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | COAX |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 53 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 44-50" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 64.3 |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 26.7 |
| Kõrgus alusega | 70.4 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR10, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |



























