Linnaratas Romet Pop Art Eco 28 Alu 2022, must
Linnaratas Romet Pop Art Eco 28 Alu 2022, must
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | ROMET |
| Категория | Городские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | Eco Alu |
| Kollektsioon | Pop Art |
| Raami suurus | 20" |
| Kaal | 15.3 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Sisemised |
| Jalgratta tüüp | Linna- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 28 x 1.75" |
| Rattarummid | Joytech 433 /Shimano Nexus 3 |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Promax TX-117 |
| Käikude arv | 3 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Nexus 3-Speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Nexus 3-Speed |
| Roolisammas | Steel |
| Rool | Steel |
| Sadula alus | Steel 27,2 mm / 300 mm |
| Sadul | Romet City |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Показать больше | |















